Paralaksa tła

Akademia CS:GO by Polbit.com – Mirage

Liga otwarta – S02R01 – Harmonogram rozgrywek online
10 maja 2017
Zapowiedź rozgrywek Ligi Otwartej
12 maja 2017

Akademia CS:GO by Polbit.com - Mirage

We wtorek, 9 maja 2017, został zainaugurowany cykl szkoleń Akademii CS:GO by Polbit.com. Pierwsze spotkanie poświęcone było taktykom na mapie Mirage.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się jakie są najpopularniejsze taktyki, w tym jak skutecznie przeciwdziałać agresji rywali czy co zrobić, aby efektywnie zrozumieć grę przeciwników.

Warsztaty podzielone były na trzy części. Pierwszym etapem było omówienie gry profesjonalnych zawodników. Na przykładzie meczu Astralis - Na'Vi, zgromadzeni mogli dowiedzieć się dlaczego ważne jest kontrolowanie środkowej części mapy, bądź jak zachować się w rundach pistoletowych. Kolejnym etapem było pokazanie najpopularniejszych granatów dla każdej ze stron. Uczestnicy mogli zobaczyć jak zwiększyć swoje szanse podczas atakowania stref detonacji, jak również nauczyć się przeciwdziałania popularnym kompozycjom. Zdobytą wiedzę można było przetestować na rozstawionych stanowiskach komputerowych, łącząc teorię z praktyką.

Ostatni etap to odpowiedź na pytania publiczności, w tym zarówno te związane z mapą Mirage, jak również pytania pogranicza psychologii (e)sportu czy rozwoju kariery zawodniczej. Dużym atutem była obecność filaru StressFoxes, Damiana Kisielewskiego. Opowiedział jak wygląda trening z perspektywy zespołu występującego w rozgrywkach Ekstraligi oraz co trzeba zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na sukces w Counter-Strike: Global Offensive.

Kolejne spotkania poświęcone będą innym mapom. Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników CS:GO do poznania sekretów Waszych ulubionych map.

Harmonogram kolejnych spotkań Akademi CS:GO

  • Mapa: Cache (16.05) 16 Maj

  • Mapa: Cobblestone (23.05) 23 Maj

  • Mapa: Overpass (30.05) 30 Maj

  • Mapa: Train (06.06) 6 Czerwiec

  • Mapa: Nuke (13.06) 13 Czerwiec

Komentarze są wyłączone.