Paralaksa tła

Liga otwarta – S02R01 – Harmonogram rozgrywek online

10 maja 2017
Liga otwarta
31 marca 2017
Akademia CS:GO by Polbit.com – Mirage
10 maja 2017

CS:GO Liga Otwarta

Już dzisiaj odbędą się kolejne rozgrywki w ramach Ligi Otwartej. Jednak tym razem do udziału przystąpi aż 20 zespołów, które w internetowych kwalifikacjach powalczą o 8 miejsc w turnieju na Azoty Arena. Eliminacje zostaną przeprowadzone systemem grupowym BO1, a dwie najlepsze formacje z każdej z grup awansują dalej.
W przypadku remisów w grupie, rywalizację będziemy rozstrzygać na podstawie bezpośredniej konfrontacji między drużynami. W przypadku, gdy dalej nie będzie dało się wyłonić wygranego to będziemy patrzeć na bilans rund poszczególnych formacji (czym większa różnica wygranych rund do przegranych, tym lepiej). Jeżeli dalej nie uda się wyłonić zwycięzcy to rozegramy dodatkowy mecz(e).

Kwalifikacje rozgrywane będą:

  • 1800- 2200 (10.05)
  • 1800- 2200 (11.05)

Harmonogram koeljności poszczególnych meczów

  • Grupa A (Środa 10.05) 10 Maj

    18:00 Wild Turtles - 22. Bulwary
    18:00 GramBoMusze - Szpula Team
    Pauza: Shadow IT

    19:20 Wild Turtles - Szpula Team
    19:20 GramBoMusze - Shadow IT
    Pauza: 22. Bulwary

    20:40 22. Bulwary - Szpula Team
    20:40 Shadow IT - Wild Turtles
    Pauza: GramBoMusze
  • Grupa B (Środa 10.05) 10 Maj

    18:00 ProudPeople - 20naFLAKU
    18:00 Hożanka Squad - NextLevel!
    Pauza: SD.

    19:20 Proud People - Hożanka Squad
    19:20 SD. - 20naFLAKU
    Pauza: NextLevel!

    20:40 ProudPeople - NextLevel!
    20:40 Hożanka Squad - SD.
    Pauza: 20naFLAKU
  • Grupa C (Środa 10.05) 10 Maj

    18:00 FeelMystery - Try More Gaming
    18:00 Unlucky Players - InKuSp
    Pauza: WILD PIGS

    19:20 FeelMystery - InKuSp
    19:20 Try More Gaming - WILD PIGS
    Pauza: Unlucky Players

    20:40 FeelMystery - WILD PIGS
    20:40 Try More Gaming - Unlucky Players
    Pauza: InKuSp
  • Grupa D (Środa 10.05) 10 Maj

    18:00 Only Gentlemen - Rektful Team
    18:00 Przepychacze - Sensitive
    Pauza: Team Młode Wilki

    19:20 Only Gentlemen - Sensitive
    19:20 Przepychacze - Team Młode Wilki
    Pauza: Rektful Team

    20:40 Only Gentlemen - Przepychacze
    20:40 Team Młode Wilki - Rektful Team
    Pauza: Sensitive
  • Grupa A (Czwartek 11.05) 11 Maj

    18:00 22. Bulwary - Shadow IT
    18:00 GramBoMusze - Wild Turtles
    Pauza: Szpula Team

    19:20 22. Bulwary - GramBoMusze
    19:20 Szpula Team - Shadow IT
    Pauza: Wild Turtles
  • Grupa B (Czwartek 11.05) 11 Maj

    18:00 Hożanka Squad - 20naFLAKU
    18:00 SD. - NextLevel!
    Pauza: ProudPeople

    19:20 ProudPeople - SD.
    19:20 20naFLAKU - NextLevel!
    Pauza: Hożanka Squad
  • Grupa C (Czwartek 11.05) 11 Maj

    18:00 FeelMystery - Unlucky Players
    18:00 WILD PIGS - InKuSp
    Pauza: Try More Gaming

    19:20 Try More Gaming - InKuSp
    19:20 WILD PIGS - Unlucky Players
    Pauza: FeelMystery
  • Grupa D (Czwartek 11.05) 11 Maj

    18:00 Rektful Team - Przepychacze
    18:00 Sensitive - Team Młode Wilki
    Pauza: Only Gentlemen

    19:20 Only Gentlemen - Team Młode Wilki
    19:20 Sensitive - Rektful Team
    Pauza: Przepychacze

Komentarze są wyłączone.